Specjalista ds. zakupów

Administracja biurowa > Wprowadzanie / Przetwarzanie danych

Wyświetleń: 5 (unikalne: 5)

Region: Dolnośląskie Wrocław
Nazwa firmy: TAP.TALENT
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe
Minimalne doświadczenie: 2-3 lat

Twój zakres obowiązków:

·         Uczestniczenie w procesie zakupów, materiałów

·         Poszukiwanie rozwiązań pozwalających na redukcje kosztów

·         Stała współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

·         Prowadzenie akcji ofertowych

·         Prowadzenie negocjacji handlowych

·         Ustalanie warunków współpracy z dostawcami

·         Przygotowywanie propozycji zamówień

·         Prowadzenie ewidencji zakupów

Nasze wymagania:

·         Wykształcenie wyższe

·         Minimum 2 lata pracy w dziale zakupów w firmie produkcyjnej

·         Język włoski na poziomie B2/C1

·         Angielski na poziomie B2/C1

·         Bardzo dobra znajomość programu Excel

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, znajomość metod redukcji kosztów

·         Komunikatywność, zaangażowanie

·         Umiejętność pracy pod presją czasu, zorganizowanie, punktualność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków

Nasz klient oferuje:

  •  Możliwość pracy w atmosferze start-up'u.
  •  Długoterminowe, stabilne zatrudnienie.
  •  Wynagrodzenie rynkowe.
  •  Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia Pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną.
  •  Możliwość rozwoju zawodowego i kariery.