SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

Finanse / Ekonomia > Kontroling

Wyświetleń: 3 (unikalne: 3)

Region: Śląskie Łaziska Górne
Nazwa firmy: RE ALLOYS Sp. z o.o.
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: brak

Re Alloys sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej Luma Holding prowadzącej działalność                            w branży metalurgicznej, usługowej oraz IT. Podstawową działalnością spółki jest produkcja żelazostopów na bazie krzemu. Wytwarzamy żelazostopy niszowe o wysokiej czystości                                   i specjalnym składzie chemicznym, mające zastosowanie w branżach przemysłu wysokich technologii. Naszymi głównymi odbiorcami są producenci stali, przemysł motoryzacyjny, zbrojeniowy i lotniczy.

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze technicznej i menadżerskiej znającej rynek żelazostopów oraz proces produkcyjny jesteśmy zaufanym, cenionym w branży producentem żelazostopów w Europie.

Wykorzystujemy innowacyjne technologie, które są wydajne i przyjazne dla środowiska.

Re Alloys sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej Luma Holding prowadzącej działalność w branży metalurgicznej, usługowej oraz IT. Podstawową działalnością spółki jest produkcja żelazostopów na bazie krzemu. Wytwarzamy żelazostopy niszowe o wysokiej czystości  i specjalnym składzie chemicznym, mające zastosowanie w branżach przemysłu wysokich technologii. Naszymi głównymi odbiorcami są producenci stali, przemysł motoryzacyjny, zbrojeniowy i lotniczy.

             W związku z rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Nadzór, kontrola oraz udział w sporządzaniu planów finansowych, budżetu rocznego oraz analiza odchyleń wraz z komentarzami
  • Opracowywanie cyklicznych raportów finansowych oraz zarządczych zgodnych ze standardami Grupy
  • Kalkulacja rentowności i efektywności projektów i produktów
  • Monitorowanie wydatków inwestycyjnych
  • Dbałość o zgodność procesów i procedur ze standardami Grupowymi oraz o bezpieczeństwo finansowe firmy
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych, operacyjnych oraz ryzyk finansowych i rekomendacje działań
  • Optymalizacja procesów i kosztów
  • Tworzenie i doskonalenie narzędzi controllingowych, budowanie modeli finansowych

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: controlling, ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu
  • Doświadczenie  w tworzeniu modeli finansowych na potrzeby controllingu operacyjnego - mile widziane
  • Preferowane osoby z doświadczeniem w firmach produkcyjnych
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu controllingu, rachunkowości zarządczej oraz procesów finansowo - księgowych
  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel),
  • Zaangażowanie
  • Komunikatywność
  • Otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności z premią uznaniową
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach grupy kapitałowej
  • Bogaty pakiet benefitów: niezbędne narzędzia do pracy, bezpłatną opiekę medyczną,  możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, fundusz świadczeń socjalnych z wczasami "pod gruszą" i świadczeniami okolicznościowymi
  • Bezpłatny parking oraz pyszną kawę