Operator węzła betoniarskiego

Budownictwo > Instalacje

Wyświetleń: 3 (unikalne: 3)

Region: Pomorskie
Nazwa firmy: Pekabex Pref Sp. z o.o.
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalny poziom wykształcenia: średnie
Minimalne doświadczenie: 0-1 rok

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn zbrojarskich (giętarek automatycznych i manualnych, nożyc do cięcia stali oraz maszyn do produkcji elementów prefabrykowanych z kręgów stalowych)
  • Praca przy produkcji prefabrykatów zbrojarskich.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, najchętniej budowlane,
  • Mile widziane umiejętność obsługi maszyn zbrojarskich,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: