Specjalista ds. Księgowo - Kadrowych

Administracja biurowa > Stanowiska asystenckie

Wyświetleń: 10 (unikalne: 7)

Region: Podkarpackie Jarosław
Nazwa firmy: UNISERV Jarosław Sp. z o.o.
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: 1-2 lat

Uniserv Jarosław Sp. z o. o. jest spółką z sektora budownictwa przemysłowego powstałą w 1996 roku. Wykonujemy kompleksowe usługi inżynierskie począwszy od opracowania dokumentacji projektowej po realizację obiektów przemysłowych "pod klucz". Oferujemy roboty montażowe linii technologicznych, transportowych i zamaszynowania, konstrukcji stalowych i żelbetowych, robót modernizacyjnych i remontowych, robót ogólnobudowlanych oraz zadań z wykorzystaniem technik alpinistycznych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie informacji, sprawozdań, deklaracji korespondencji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, Komornicy, PFRON, PPK);
  • Prowadzenie pracowniczych akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy;
  • Sporządzanie listy wynagrodzeń i innych świadczeń dla pracowników;
  • Księgowanie listy płac oraz uzgadnianie wybranych kont księgowych;
  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników;
  • Wykonywanie innych zadań księgowych zlecanych przez przełożonego;
  • Wsparcie Głównego Księgowego w księgowym zamknięciu miesiąca/roku.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość programu Płatnik, (mile widziana znajomość systemów ERP);
  • Dobra organizacja pracy;
  • Znajomość prawa pracy;
  • Samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • umowa o pracę, pełny etat;
  • premiowy system motywacyjny;
  •  pakiet benefitów (dostęp do prywatnej opieki medycznej, dopłaty do polis ubezpieczeniowych pracowników, kafeteria Mybenefit);
  • program szkoleń dostosowany do indywidualnych kompetencji pracownika.