Kierowca – Sprzedawca Kat. C

Praca fizyczna > Pracownicy magazynowi

Wyświetleń: 5 (unikalne: 4)

Region: Mazowieckie Warszawa
Nazwa firmy: Workhouse4you Sp. z o.o.
Rodzaj pracy: Pełny etat
Wynagrodzenie od: 3500.00
Wynagrodzenie do: 7400.00
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: brutto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: brak

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy z Kat. C

Lokalizacja: Warszawa
Wymiar pracy: Pełny Etat
Wynagrodzenie: 3 500 - 7 400 zł/miesięcznie brutto

Opis stanowiska:

  • dostarczanie produktów spożywczych do klientów,
  • sprzedaż bezpośrednia produktów,
  • obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze,
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientem.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C,
  • karta kierowcy oraz ukończony kurs na przewóz rzeczy,
  • umiejętność nawiązywania relacji z Klientem,
  • energia i pozytywne nastawienie,
  • niekaralność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Naszego kontrahenta w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ,
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników (WYNAGRODZENIE PODSTAWOWE+PREMIA),
  • szkolenia pozwalające osiągnąć wysoki poziom kompetencji,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575487.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.