pracownik serwisu

Inżynieria > Elektronika / Elektryka

Wyświetleń: 4 (unikalne: 3)

Region: Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Nazwa firmy: Randstad Polska Sp. z o.o.
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: brak

Szukasz pracy z wolnymi weekendami? Nie chcesz pracować w nocy? A może masz zdolności manualne i doświadczenie w pracy z elektroniką? Koniecznie aplikuj na naszą ofertę!

zadania

  • wykonywanie wstępnych testów urządzeń elektronicznych
  • diagnoza sprzętu komputerowego
  • wykonywanie testów końcowych

oczekujemy

  • podstawowa znajomość budowy i obsługi komputera
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, odprowadzane składki i podatek), docelowo zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • wynagrodzenie 2800zł brutto
  • pracę w godz. 6-14 i 14-22
  • wolne weekendy!
  • bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do obiadów (koszt dla pracownika to 3 zł!), konsultacje lekarskie na terenie organizacji, siłownia i sauna na terenie firmy