Dyrektor Pionu Usługi

Budownictwo

Wyświetleń: 6 (unikalne: 6)

Region: Małopolskie
Nazwa firmy: Park-M
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: brak

Pion Usługi to doświadczona kadra oraz nowoczesny park maszynowy.

Zajmujemy się:

  • kompleksową obsługą miast w zakresie utrzymania terenów zieleni oraz prowadzenia prac porządkowych,
  • letnim i zimowym utrzymaniem dróg, pasów przydrożnych, chodników i terenów miejskich;
  • specjalistycznymi pracami pielęgnacyjnymi w drzewostanie;
  • rzeczoznawstwem i opiniami dendrologicznymi;
  • usługami leśnymi;
  • usługami dla energetyki i kolejnictwa.

Twoje zadania:

  • zarządzanie operacyjną działalnością spółki w powierzonym obszarze,
  • zarządzanie zasobami finansowymi i technicznymi koniecznymi do świadczenia usług oraz ich optymalne wykorzystanie,
  • planowanie i wdrażanie działań rozwojowych - w tym pozyskiwanie nowych kontraktów i kontrola nad ich realizacją,
  • zarządzanie polityką świadczonych usług oraz odpowiedzialność za osiągnięcie wyniku jakościowego i finansowego,
  • wdrażanie zmian zwiększających innowacyjność i efektywność pracy,
  • zapewnienie realizacji zaplanowanych zadań  w podległym Pionie Usług,
  • kreowanie wizerunku organizacji oraz budowanie relacji z obecnymi i przyszłymi klientami,
  • zarządzanie portfelem oferowanych usług, gwarantując efektywność i bezpieczeństwo funkcjonowania organizacji,
  • zarządzanie podległym zespołem jego rozwój i motywacja.

Nasze oczekiwania:

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie menedżerskie w obszarach działalności zgodnych ze specjalnością Pionu Usługi (m.in utrzymania dróg, obsługi miast, oraz usług związanych z wycinką drzew)
  • wiedza i doświadczenie w zakresie analiz rynku, ofertowania, prawa zamówień publicznych i negocjowania kontraktów,
  • umiejętność w zakresie efektywnego ustalania priorytetów i orientacja na cel,
  • doświadczenie w zarządzaniu, motywowaniu i rozwoju podległych zespołów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne przywódcze i komunikacyjne
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko z istotnym wpływem na rozwój firmy,
  • pracę w oparciu o elastyczne formy zatrudnienia w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie stałe oraz system motywacyjny uzależniony od efektywności wykonania powierzonych zadań,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.