Specjalista ds. podatku dochodowego

Finanse / Ekonomia

Wyświetleń: 4 (unikalne: 4)

Region: Mazowieckie Warszawa
Nazwa firmy: Inventage Sp. z o.o.
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: powyżej 4 lat

INVENTAGE Sp. z o.o. specjalizuje się w doradztwie i pomocy w usprawnianiu funkcjonowania Naszych Klientów w obszarach podatkowych, składek na ubezpieczenia społeczne i PFRON. Działalność w Polsce prowadzimy od 10 lat i w tym czasie zaufało nam ponad 1500 Klientów. Należymy do Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

W związku z rozwojem działalności poszukujemy Współpracownika do pracy w Dziale Podatkowym, który chciałby dołączyć do naszego zespołu i wykorzystać swoje kompetencje w zakresie podatku dochodowego CIT.

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

  • analiza dokumentów księgowych i administracyjnych;
  • analiza danych transakcyjnych w celu klasyfikowania transakcji zysków i strat;
  • bieżące wspieranie zespołu podatkowego informacjami o podatkach bezpośrednich na potrzeby transakcji podatkowych, audytów oraz zapytań ad hoc;
  • doradztwo wraz z zespołem podatkowym w rozwiązywaniu problematycznych zagadnień związanych z bieżącym prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym weryfikację poprawności kwalifikacji przychodów i kosztów pod katem podatkowym;
  • współpraca z doświadczonymi Pracownikami przy projektach redukcji kosztów dla średnich i dużych przedsiębiorstw;
  • reprezentowanie klienta przed organami podatkowymi;
  • sporządzanie opinii podatkowych;
  • sporządzanie wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji przepisów prawa podatkowego;
  • kontakt z Klientami;

PROFIL KANDYDATA:

  • wykształcenie wyższe: ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo;
  • znajomość prawa podatkowego (w tym w zakresie: międzynarodowego prawa podatkowego, prawa podatkowego Unii Europejskiej oraz wytycznych OECD);
  • 3-letnie doświadczenie w zakresie podatku dochodowego CIT;
  • przeprowadzanie lub udział w kontrolach podatkowych w zakresie podatku dochodowego CIT (doświadczenie w organach podatkowych będzie dodatkowym atutem);
  • znajomość regulacji w zakresie obowiązkowego ujawniania schematów dotyczących potencjalnie agresywnej optymalizacji podatkowej;
  • chęć rozwoju własnych kompetencji i współtworzenia nowych usług;

OFERUJEMY:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę;
  • uczestnictwo w projektach u największych Spółek w Polsce;
  • miłą atmosferę ze strony współpracowników i przełożonego;
  • pracę w biurowcu w centrum Warszawy;
  • pensję podstawową uzupełnioną o system prowizyjny;
  • szkolenia specjalistyczne;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez 'Aplikuj Teraz'

W tytule wiadomości prosimy umieścić 'Praca - Specjalista w Podatku Dochodowym'