Kontroler Jakości

Motoryzacja

Wyświetleń: 3 (unikalne: 3)

Region: Śląskie
Nazwa firmy: Exact Systems Sp. z o.o
Doświadczenie: Brak doświadczenia / pierwsza praca
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: brak

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy do jednego z Naszych oddziałów Kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Kontrola jakości części układu wydechowego
  • Potwierdzenie zgodności lub niezgodności wyrobów gotowych ze specyfikacją techniczną
  • Raportowanie wyników

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Dokładność
  • Chęci do pracy

Oferujemy:

  • Pracę od ZARAZ
  • Stawkę godzinową wzbogaconą o dodatek
  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • Szkolenia wprowadzające i doskonalące - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
  • Zaplecze socjalne
  • Bezpłatny parking przy zakładzie
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz szkolnego ubezpieczenia NNW dla dzieci pracowników
  • Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People

Zainteresowany?

ZADZWOŃ pod numer 660 687 953 bądź wyślij SMS o treści "PRACA" - oddzwonimy ze szczegółowymi informacjami odnośnie oferty!

Nie czekaj! Liczba miejsc ograniczona