Konserwator form - ślusarz narzędziowy

Inżynieria

Wyświetleń: 3 (unikalne: 3)

Region: Kujawsko-pomorskie
Nazwa firmy: Gotec Polska
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: brak

Firma Gotec Polska Sp. z o.o. (www.gotec-group.com) - spółka dynamicznie rozwijającej się globalnej grupy kapitałowej, specjalizująca się w uszlachetnianiu powierzchni części metalowych i przygotowywaniu ich do procesu wulkanizacji oraz w produkcji części samochodowych metalowych oraz z tworzyw sztucznych, w związku z planowanym wzmocnieniem struktur wewnętrznych poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Czyszczenie i konserwacja form wtryskowych,
  • Pasowanie elementów, wykonywanie napraw form wtryskowych,
  • Obsługa / serwis grzanych kanałów,
  • Analiza przyczyn awarii, wdrażanie działań prewencyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej formy, tworzenie oraz prowadzenie magazynu części zamiennych,
  • Naprawy form wtryskowych, wykonywanie nowych wkładek, pasowanie elementów wykonanych w wewnętrznych narzędziowniach,
  • Obsługa tokarki, frezarki elektrodrążarki, szlifierki do płaszczyzn.

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi,
  • Wysokie zdolności manualne,
  • Doświadczenie w pracy z formami wtryskowymi,
  • Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu obróbki skrawaniem,
  • Mile widziane doświadczenie w spawaniu,
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć kształcenia się i zdobywania nowych umiejętności.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i osiąganych wyników,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Międzynarodowe kontakty,
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach

Jeśli masz więcej pytań proszę zadzwoń do nas 56 682 07 05.

Aplikacje zawierające CV i listy motywacyjne prosimy przesyłać:

adres mailowy za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.