Pracownik produkcji (k/m) - branża spożywcza

Praca fizyczna > Inne

Wyświetleń: 3 (unikalne: 3)

Region: Dolnośląskie
Nazwa firmy: Concept Plus Sp. z o.o.
Rodzaj pracy: Pełny etat
Wynagrodzenie od: 15.00
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: godzinę
Minimalny poziom wykształcenia: podstawowe
Minimalne doświadczenie: brak

Agencja Pracy Flex People Sp. z o.o. ( KRAZ 16564) poszukuje dla swojego klienta z branży spożywczej, zajmującego się produkcją kebabów osób zainteresowanych podjęciem pracy w charakterze:

Opis stanowiska:

  • Rozbiór, usuwanie kości, skór z surowego mięsa i porcjowanie mięsa drobiowego, wieprzowego oraz cielęciny i wołowiny
  • Obsługa wózków paletowych ręcznych
  • Pakowanie do pojemników
  • Transport mięsa do dalszej obróbki
  • Formowanie kebabów
  • Transport uprzednio przygotowanego mięsa do strefy foliowania
  • Kontrola jakości

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w takiej samej i podobnej branży - pracodawca gwarantuje pełne przeszkolenie do pracy
  • Aktualna książeczka sanepidowska
  • Wykonywanie czynności zapewniający prawidłowy obieg procesu produkcji
  • Umiejętność pracy w grupie, dokładność, sumienność
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód)
  • Siła fizyczna

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę zlecenia
  • Praca jednozmianowa ( możliwe dodatkowe nadgodziny)
  • Godziny pracy 7:00-15:30
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 15,00  zł netto + obowiązuje akord od 4. miesiąca pracy
  • Możliwość zakwaterowania w mieszkaniach lub domkach pracowniczych dla osób spoza regionu