Pracownik magazynu / Праця на складі

Łańcuch dostaw

Wyświetleń: 6 (unikalne: 6)

Region: Łódzkie Piotrków Trybunalski
Nazwa firmy: OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Rodzaj pracy: Pełny etat
Wynagrodzenie od: 17.00
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: brutto
Okres wynagrodzenia: godzinę
Minimalny poziom wykształcenia: podstawowe
Minimalne doświadczenie: brak

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta - wyspecjalizowanego operatora logistycznego poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowe sortowanie i skanowanie przesyłek
  • Prawidłowa konteneryzacja posortowanych przesyłek.
  • Praca fizyczna, wykonywanie ręcznych prac transportowych
  • Rozładunek i załadunek aut

Wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;
  • Gotowość do pracy w nocy;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Uczciwość i rzetelność;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
  • Stawkę 17 zł brutto/h;
  • Pracę w systemie 1zminy w nocy (od 19:00 do 05:00) * na czas epidemii praca co drugi dzień, za dzień wolny zapłata 50%.
  • Pracę od pn. do pt. + soboty dla chętnych w razie potrzeby;
  • Przewidujemy możliwość otrzymania wynagrodzenia jak za cały etat około 168 h w miesiącu;
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w odpowiedzi na to ogłoszenie, lub o kontakt telefoniczny.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. одна з провідних компаній у галузі агентств зайнятості та консультування персоналу пропонує роботу в Польщі та за кордоном. В даний час ми шукаємо для нашого клієнта - спеціалізованого логістичного оператора:

Праця на складі
Місце праци: Wola Bykowska, Województwo łódzkie

Обов’язки:

  • Правильне сортування та сканування відправлень.
  • Правильна тарифікація сортованих вантажів.
  • Фізична робота, виконання ручних транспортних робіт.
  • Розвантаження та завантаження автомобілів.

Пропонуємо:

  • Працевлаштування за строковим договором доручення (umowy zlecenia);
  • Ставка 17 злотих брутто за годину.
  • Робота в системі 1 зміни (з 19:00 до 05:00)* під час епідемії можлива праця через день, де 50% оплата за вихідний день;
  • Праця з понеділка до пятниці + суботи, для бажаючих у разі потреби;
  • Передбачаємо приблизно 168 годин на місяць.
  • Надаємо житло в цьому районі;
  • Початкова вартість проживання на стороні працівника 200 злотих.

Вимоги:

  • Відсутність протипоказань до фізичної роботи.
  • Навички роботи в команді
  • Чесність і надійність.

Зацікавлених осіб, просимо, писати у відповідь на це оголошення або зв'язатися з нами по телефону.

Будь ласка, включіть у своє резюме пункт: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.'