Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji z językiem niemieckim

Administracja biurowa

Wyświetleń: 2 (unikalne: 2)

Region: Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Adres: Artura Grottgera 4/134
Nazwa firmy: PFLEGE MIT HERZEN 24 Bydgoszcz Sp. z o. o. Sp. k.
Rodzaj pracy: Pełny etat
Wynagrodzenie od: 3300.00
Wynagrodzenie do: 3500.00
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: brutto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalny poziom wykształcenia: średnie
Minimalne doświadczenie: brak

Jesteśmy firmą wychodzącą na przeciw oczekiwaniom rynku usług opiekuńczych. Skupiamy się na jego potrzebach, dostosowując oferty do wymogów klientów. Prowadząc odpowiednią rekrutację zapewniamy dobre warunki pracy naszym opiekunkom osób starszych w Niemczech.
Nasze opiekunki dostają tylko sprawdzone i wyselekcjonowane oferty. Zapewniamy im bezpieczeństwo oraz naszą pomoc. Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, kontrahentów i pracowników, którzy związali się z nami i rekomendują nas jako godnego zaufania partnera.

Angażujemy się społecznie. Monitorujemy na bieżąco wszelkie zmiany rynku pracy dotyczące opieki. Na bieżąco wdrażamy też najlepsze dla naszych pracowników rozwiązania.

Dbamy o rozwój zawodowy naszych opiekunek oraz podnoszenie ich kwalifikacji.

Jesteśmy członkiem sekcji SAO założonej pod patronatem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. SAO buduje najwyższe standardy w opiece nad osobami starszymi oraz działa na rzecz społeczeństwa, przeciwdziałając rozszerzaniu się szarej strefy.

Nasze największe atuty to:

  • dbanie o nasze opiekunki
  • indywidualne podejście do każdego przypadku
  • dopasowywanie zlecenia do kwalifikacji opiekunek - dbamy o ich wygodę i bezpieczeństwo
  • załatwianie wszelkich formalności związanych z wyjazdem
  • organizowanie bezpłatnych kursów języka niemieckiego, które pozwalają opiekunkom zdobyć umiejętność komunikatywnego posługiwania się językiem
  • z nami wyjazd staje się łatwiejszy!

Opis stanowiska:

Firma Pflege mit Herzen 24 Bydgoszcz zatrudniająca personel opiekuńczy poszukuje empatycznej, zaangażowanej i chętnej do pracy osoby na stanowisko Rekrutera!

Czym się będziesz zajmować?

• rekrutacją i selekcją personelu opiekuńczego

• weryfikacją znajomości języka niemieckiego

• tworzeniem profili osobowych kandydatów i kontaktem z nimi

• redagowaniem i publikacją ogłoszeń w mediach

• udziałem w targach pracy i lokalnych inicjatywach

• kreowaniem rozwiązań w dotarciu do nowych kandydatów

Wymagania:

Czego oczekujemy?

• znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie min. B2/C1 - warunek konieczny

• umiejętności obsługi komputera i swobodnego poruszania się w mediach społecznościowych

• komunikatywności, kreatywności oraz dobrej organizacji pracy

• doświadczenie w rekrutacji mile widziane

Oferujemy:

Co mamy dla Ciebie w zamian?

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• stałą pensję i premię

• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00

• przyjazne biuro w centrum miasta i ładnym otoczeniu

• dużo samodzielności w działaniu

• możliwość realizacji własnych pomysłów

• pakiet medyczny Lux-Med

• możliwość awansu w strukturach spółki

• profesjonalny onboarding

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem w formie tradycyjnej lub nagraj krótki filmik o sobie!

Nie zapomnij załączyć zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO!

Wszystkim aplikującym - dziękujemy za poświęcony czas!

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Pflege mit Herzen 24

Wyślij CV za pomocą przycisku ' Aplikuj teraz'.