Dyrektor Regionalny

Administracja biurowa

Wyświetleń: 3 (unikalne: 3)

Region: Dolnośląskie Lubin
Nazwa firmy: Klient Jobs.pl
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: brutto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: brak

Obowiązki:

  • Zarządzanie pracą regionu w ramach udzielonych pełnomocnictw,
  • Realizowanie polityki jakości oraz dbałości o Klienta,
  • Sprawne organizowanie i nadzorowanie usług  z zakresu sprzątania, ochrony i bezpieczeństwa,
  • Optymalizacja kosztów działalności,
  • Zarządzanie zespołem.

Wymagania:

  • Umiejętność budowania długofalowych i pozytywnych relacji z Klientami firmy,
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • Wysokie umiejętności menedżerskie oraz negocjacyjne,
  • Umiejętność kreowania pozytywnej atmosfery w zespole,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Mile widziana dobra znajomość branży ochroniarskiej.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko,
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia do pracy m.in. samochód służbowy, laptop, telefon,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz system premiowy.

Informujemy również iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą funkcji 'Aplikuj'