Wychowawca

Edukacja / Szkolenia

Wyświetleń: 4 (unikalne: 4)

Region: Zachodniopomorskie Koszalin
Nazwa firmy: Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: brak

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE

to organizacja dobroczynna, której celem jest pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom oraz podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem. W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Ochrony Dziecka. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie Stowarzyszenie realizuje z powodzeniem swoją misję w Polsce już od ponad 30 lat.

Dołącz do naszego zespołu w Programie Umacniania Rodziny Koszalin jako:

Główne zadania na ww. stanowisku:

  • Prowadzenie zajęć grupowych dla dzieci i młodzieży, w tym zapewnianie pomocy w nauce szkolnej i organizacji czasu wolnego
  • Motywowanie i wpieranie beneficjentów programu poprzez pracę w środowisku domowym
  • Praca z rodziną w oparciu o metodę zarządzania przypadkiem
  • Współpraca z organizacjami i instytucjami działającym w środowisku lokalnym na rzecz dzieci i ich rodzin
  • Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia profesjonalnego wielodyscyplinarnego wsparcia
  • Dokumentowanie pracy z rodzinami i podopiecznymi

  • Ukończone studia wyższe na kierunku: praca socjalna, pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, nauka o rodzinie lub na innym kierunku w zakresie resocjalizacji, pracy socjalnej, pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej, zgodnie z wymogami Ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej
  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży, m.in. w zakresie rozwoju zainteresowań, zwiększania szans edukacyjnych
  • Gotowość do pracy z rodzinami w ich miejscu zamieszkania na terenie miasta Koszalin
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Zaświadczenie o niekaralności

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Przygotowanie do pracy z rodziną w oparciu o metodę zarządzania przypadkiem
  • Szkolenia i superwizje zespołowe i/lub indywidualne
  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS
  • Możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość nauki/doskonalenia języka angielskiego/niemieckiego
  • Dzień wolny z okazji urodzin

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV do dnia 16.08.2020 poprzez Aplikuj teraz

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji obecnie prowadzonej przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie przy ul. Niedźwiedzia 39 (02-737 Warszawa) przez okres kolejnych 6 miesięcy. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.” Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w celu realizacji przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie przy ul. Niedźwiedzia 39 (02-737 Warszawa) przez okres kolejnych 12 miesięcy. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.” Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie „SOS Wioski Dziecięce w Polsce” z siedzibą w Warszawie (02-737 Warszawa), ul. Niedźwiedzia 39, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000056901, NIP: 5261033254, REGON: 012102926. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych, kontaktując się z nami pod adresem iod@sos-wd.org.”