Oracle Administrator

Badania i rozwój > Business Intelligence / Data Warenhouse

Wyświetleń: 3 (unikalne: 3)

Region: Mazowieckie Warszawa
Nazwa firmy: TAP.TALENT
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: 3-4 lat

Opis stanowiska:

Oracle Administrator dołączy do zespołu odpowiedzialnego za codzienne wsparcie użytkowników i zespołów deweloperskich rozwijających produkty Business Intelligence i aplikacje klasy Enterprise. Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będą: zarządzanie bazami danych Oracle, rozwiązywanie problemów produkcyjnych oraz przetwarzanie zgłoszeń wdrożeniowych, prowadzenie i koordynacja aktualizacji wersji bazy danych oraz współpraca z globalnym zespołem administratorów baz danych. Dodatkowo Oracle Administrator będzie odpowiedzialny za monitorowanie przetwarzania danych w bazie danych, analizowanie wydajności i optymalizację bazy danych, a także tworzenie skryptów wspierających pracę zespołu.

Wymagania:

  • Przynajmniej 5-letnim doświadczeniem w administracji baz danych Oracle.
  • Dobra znajomość SQL oraz PL-SQL.
  • Praktyczne doświadczenie w aktualizacji bazy Oracle z wersji 11g na wersję 12c, 18c lub 19c.
  • Dobre umiejętności analityczne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Multisport).
  • Możliwość wzięcia udziału w szkoleniach.
  • Praca w międzynarodowym środowisku.