Technolog / Kierownik Produkcji

Produkcja > Optymalizacja procesu produkcji

Wyświetleń: 2 (unikalne: 2)

Region: Śląskie Bytom
Nazwa firmy: Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: brak

Poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą dla firmy z branży spożywczej specjalizującej się w produkcji pieczywa głęboko mrożonego. W związku z uruchomieniem produkcji poszukujemy osoby na stanowisko: Technolog/Kierownik Produkcji

Główne zadania:

  • uruchomić produkcję pieczywa głęboko mrożonego,
  • optymalizować przepisy,
  • rozwijać asortyment.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży piekarniczej,
  • doświadczenie w pracy z: recepturami, rozwojem produktu, produkcją,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem mile widziane.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie,
  • dobrą atmosferę pracy w młody i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, wyjazdy, targi itp.),
  • atrakcyjne wynagrodzenie.