Specjalista ds. SEM

Internet / e-Commerce / Nowe media

Wyświetleń: 2 (unikalne: 2)

Region: Mazowieckie Warszawa
Nazwa firmy: TAP.TALENT
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: brutto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalny poziom wykształcenia: wyższe
Minimalne doświadczenie: 1-2 lat

Dla naszego klienta, polskiej firmy z branży e-commerce, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wspieranie rejonu APAC.
  • Monitorowanie i optymalizacja kampanii reklamowych realizowanych w technologii Real Time Bidding.
  • Uruchamianie nowych kampanii reklamowych, w tym weryfikacja kodów trackujących, zlecanie realizacji banerów, analiza feedów produktowych.
  • Dostosowywanie banerów, konfigurowanie ustawień, włączanie ‘go-live’.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych związanych z realizacją kampanii reklamowych.
  • Współpraca z działem biznesowym, graficznym oraz innymi działami technicznymi firmy.
  • Współpraca z grafikami przy tworzeniu banerów (sprawdzanie HTML).

Wymagania:

  • Zainteresowanie branżą nowych technologii, reklamą internetową, e-commerce.
  • Umiejętność pracy z danymi i bardzo dobra znajomość Exela.
  • Podstawowa znajomość HTML/Javascript.
  • Znajomość narzędzi typu Firebug, Chrome DevTools i/lub doświadczenie w pracy ze skryptami trackującymi.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi Google Analytics, Google Tag Manager lub AdWords.
  • Doświadczenie w programowaniu w dowolnym języku lub integracja systemów przez API.

Oferujemy:

  • udział w jednym z najciekawszych projektów branży online;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej;
  • samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju w kierunku roli Team Leadera;
  • ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji, dostęp do bogatej oferty szkoleń kompetencyjnych;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • umowę B2B lub zlecenia.