Konsultant ds. Wsparcia Technicznego

IT - Administracja

Wyświetleń: 2 (unikalne: 2)

Region: Dolnośląskie Wrocław
Nazwa firmy: TAP.TALENT
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: brutto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: brak

Twoje zadania:

  • Analizowanie próśb o wsparcie i dostarczanie klientom rozwiązania, obejścia lub planu działania;
  • Monitorowanie postępu każdego problemu aż do jego zakończenia;
  • Identyfikacja możliwości poprawy usług;
  • Odpowiedzialność za własny plan rozwoju osobistego;
  • Ścisła współpraca z zespołem Cloud Operations.

Twój profil:

  • Wiedza techniczna na temat obecnych systemów operacyjnych Windows
  • Wiedza techniczna na temat SQL Server lub platform baz danych Oracle
  • Umiejętności techniczne i doświadczenie w pracy z SQL
  • Wiedza techniczna na temat sieci (DNS, DHCP, Active Directory)

Oferujemy:

  • Udział w rozwoju jednego z najlepszych rozwiązań ERP na świecie;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Różne benefity (w tym prywatna opieka medyczna);
  • Wydarzenia sportowe i integracyjne;
  • Praca w pełnym wyzwań środowisku międzynarodowym.