Team Leader dla zespołu analitycznego

Łańcuch dostaw

Wyświetleń: 2 (unikalne: 2)

Region: Dolnośląskie Wrocław
Nazwa firmy: TAP.TALENT
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: brutto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: brak

Twoje zadania:

  • Planowanie harmonogramu zmian, monitorowanie obecności i absencji
  • Wspieranie członków zespołu w codziennych pytaniach i potrzebach
  • Odpowiedzialność za wprowadzanie planów awaryjnych
  • Kompilowanie i monitorowanie statystyk
  • Odpowiedzialność za codzienne kierowanie zespołem
  • Działanie jako pośrednik między zespołem a kierownictwem
  • Odpowiedzialność za obliczenia KPI, spotkania z zespołem
  • Tworzenie i prowadzenie planów rozwoju dla każdego członka zespołu
  • Okresowa ocena wydajności każdego członka zespołu
  • Proaktywne podejście do ulepszania procesów
  • Przydzielanie projektów, zarządzanie projektami specjalnymi i prowadzenie zespołu w celu zapewnienia ogólnego sukcesu projektu
  • Selekcja, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych i wdrażanie nowych członków zespołu

Twój profil:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Silne umiejętności organizacyjne

Oferujemy:

  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Biuro w centrum Wrocławia
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju i poszerzania umiejętności oraz zdobywania nowej wiedzy