Operator linii rozlewniczej

Praca fizyczna

Wyświetleń: 4 (unikalne: 4)

Region: Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Nazwa firmy: HR Navigator
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: brutto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalny poziom wykształcenia: podstawowe
Minimalne doświadczenie: brak

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

Dla naszego Klienta, firmy Wody Mineralne Ostromecko Sp. z o.o., poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • utrzymanie maszyn produkcyjnych w sprawności technicznej,
  • usuwanie wad i usterek w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcji,
  • dbałość o właściwy i bezpieczny przebieg procesu produkcji,
  • zmiana formatu maszyn.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie minimum zawodowe techniczne/mechaniczne,
  • książeczka sanepidowska
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Ostromecko k. Bydgoszczy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),
  • zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych, rozwoju i awansów,
  • bezpieczne i czyste środowisko pracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • opiekę przełożonego oraz aktywne planowanie kolejnych etapów rozwoju zawodowego.

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Aplikację prosimy przesyłać klikając przycisk 'Aplikuj teraz' lub na podany adres mailowy