Księgowy z językiem włoskim - GL/ Księga Główna

Finanse / Ekonomia

Wyświetleń: 1 (unikalne: 1)

Region: Dolnośląskie Wrocław
Nazwa firmy: TAP.TALENT
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: brutto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalny poziom wykształcenia: wyższe
Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się Shared Service Centre we Wrocławiu, poszukujemy Księgowego do  działu włoskiego.

Zadania:

  • Księgowanie transakcji w systemie SAP
  • Kontrolowanie poprawności parametrów na kontach dostawców i klientów
  • Obsługa zapytania od klientów zewnętrznych i wewnętrznych w języku włoskim
  • Kontakt z kontrahentami oraz z zespołami operacyjnymi spółki w celu potwierdzenia i uzgodnienia sald
  • Udział w procesie migracji
  • Planowanie i realizacja działań mających na celu usprawnienia i optymalizację procesu

Wymagania :

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego w dziale AP / AR / GL (preferowane)
  • Znajomość języka włoskiego oraz angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość procesów księgowych
  • Umiejętność obsługi SAP będzie dodatkowym atutem

Oferta :

  • Atrakcyjne zarobki i biznesowe godziny pracy
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku pracy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia