Specjalista GL z językiem włoskim

Finanse / Ekonomia

Wyświetleń: 1 (unikalne: 1)

Region: Dolnośląskie Wrocław
Nazwa firmy: TAP.TALENT
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: brutto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalny poziom wykształcenia: wyższe
Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Obowiązki:

  • Prowadzenie bazy danych klienta i analiza zgłaszanych problemów w celu identyfikacji obszarów wymagających poprawy

  • Sporządzanie sprawozdań z wykorzystaniem istniejących danych

  • Sporządzanie sprawozdań dla kierownika zespołu

  • Uzupełnianie bazy danych, weryfikacja i walidacja danych

  • Udział w dodatkowych projektach, których kluczowym celem jest dostarczenie Klientowi produktów wysokiej jakości

  • Współpraca z zespołem audytorów

  • Współpraca z innymi zespołami wspierających Klienta na całym świecie

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego i włoskiego

  • Doświadczenie zdobyte w obszarze zarządzania bazą danych

  • Wykształcenie w zakresie Finansów i Bankowości

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word)

Oferta:

  • Okazja do zdobycia doświadczenia w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku korporacyjnym

  • Wielojęzyczność (12 języków używanych w codziennej pracy), przyjazna atmosfera pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Bogaty pakiet świadczeń (ubezpieczenie na życie, częściowo finansowane lekcje języków obcych, dodatek sportowo- rekreacyjny)