MISTRZ - BRYGADZISTA w DZIALE PRODUKCYJNYM

Produkcja

Wyświetleń: 2 (unikalne: 2)

Region: Zachodniopomorskie Łozienica
Nazwa firmy: SUPERDROB S.A.
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalny poziom wykształcenia: wyższe
Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Opis Stanowiska:

  • zarządzanie podległym zespołem i organizacja pracy,
  • analiza bieżących wskaźników w obszarze produkcji, rozliczanie produkcji oraz prowadzenie dziennych raportów,
  • dbanie o zachowanie wydajności pracy oraz terminowej realizacji planu,
  • ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu poprawy kluczowych wskaźników,
  • kontrola prawidłowości przebiegu procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych - lub gotowość do przystąpienia do badań,
  • umiejętność współpracy i koordynacji zadań,
  • samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie z tradycjami,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Dodatkowe bonusy w postaci: paczek świątecznych, nagród,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia dla siebie i członków rodziny,
  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport dla siebie i członków rodziny.