Specjalista ds. kadr i płac w zakresie wdrożeń systemów ERP Dynamics AX

Human Resources / Zasoby ludzkie > Kadry / Wynagrodzenia

Wyświetleń: 2 (unikalne: 2)

Region: Lubelskie Lublin
Nazwa firmy: Arcus Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Pracujesz w dziale Kadr i Płac ale chciałbyś spróbować czegoś nowego?

Interesują Cię najnowsze technologie i nowoczesne oprogramowanie finansowe dla dużych firm?

Chciałbyś uczestniczyć w ambitnych i prestiżowych projektach, również międzynarodowych?

 Dołącz do naszego zespołu jako:

  • Nie będziesz musiał zmieniać miejsca zamieszkania, żeby dobrze zarabiać
  • Zawsze proponujemy umowę o pracę, ale jeśli wolisz inną formę - nie ma problemu
  • Rodzicom i osobom dojeżdżającym umożliwiamy pracę w elastycznych godzinach
  • Najnowsze technologie i nowoczesne narzędzia? U nas to codzienność
  • Szkolenia? Certyfikaty? Rozwój? Ty wybierasz, Ty decydujesz
  • Nie będziesz musiał brać udziału w wyścigu szczurów, my się lubimy
  • Z przyjemnością będziesz przychodził do pracy
  • Zadbamy o Twoją kondycję i zdrowie (mamy nawet swoją drużynę biegaczy!

    Wszyscy to obiecują. My to mamy. Sprawdź nas

Zakres obowiązków

  • udział we wdrożeniach systemu klasy ERP w charakterze konsultanta procesów kadrowo-płacowych
  • analiza działalności klienta w celu określenia potrzeb i oczekiwań w zakresie kadr i płac
  • prowadzenie prac wdrożeniowych i konsultacyjnych z zakresu kadr i płac
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu
  • sporządzanie dokumentacji wykonanych prac oraz dedykowanych instrukcji
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez skuteczną realizację zadań

Wymagania:

  • znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac szczególnie w zakresie:

          - zasad naliczania wynagrodzeń za pracę, urlopów, zasiłków chorobowych i innych
          - zasad zawierania i rozliczania umów cywilno-prawnych
          - ewidencji czasu pracy i absencji
          - rozliczeń z ZUS oraz obsługi Płatnika
          - naliczania podatku od osób fizycznych
          - sprawozdawczości GUS

  • silna motywacja, samodyscyplina
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • pełna dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe)
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kategorii B
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac
  • doświadczenie we wdrażaniu systemu ERP w obszarze kadr i płac w charakterze konsultanta wdrożeniowego lub użytkownika systemu
  • znajomość zagadnień dotyczących zintegrowanych systemów zarządzania przedsiębiorstwem, w tym systemów klasy ERP
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia: współpraca stała lub pod projekt,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych umiejętności - praca na rzecz dużych, prestiżowych instytucji i korporacji (w tym międzynarodowych),
  • kontakt z najnowszymi technologiami i nowoczesne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • pakiet medyczny,
  • multikarnet OK System.

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego za pomocą APLIKUJ TERAZ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.