KIEROWNIK ZMIANY w DZIALE PRODUKCYJNYM

Produkcja

Wyświetleń: 2 (unikalne: 2)

Region: Łódzkie Łódź
Nazwa firmy: SUPERDROB S.A.
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe
Minimalne doświadczenie: brak

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.
W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • organizacja pracy zespołu,
  • nadzór nad działem produkcji oraz konfekcjonowania i dystrybucji produktów,
  • kontrola szczególnych parametrów procesów produkcyjnych zgodnie z wytycznymi zawartymi w recepturach i specyfikacjach,
  • awaryjne zgłaszanie niezgodności w procesie produkcyjnym do bezpośredniego przełożonego,
  • kontrolowanie jakości realizowanych produktów zgodnie zobowiązującymi kartami produktów,
  • monitoring procesu technologicznego zgodnie z obowiązującymi procedurami

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • dodatkowe bonusy w postaci: paczek świątecznych, nagród,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia dla siebie i członków rodziny,
  • możliwość skorzystania z karty multisport dla siebie i członków rodziny.