PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Administracja biurowa

Wyświetleń: 2 (unikalne: 2)

Region: Lubuskie
Nazwa firmy: Steinpol Central Services Sp. z o.o.
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: brak

Steinpol Central Services  oferuje  zatrudnienie w dziale  obsługi klienta na stanowisku:

Twoje zadania:

  • Opracowanie zamówień i nadzór nad ich realizacją na podstawie gotowych już narzędzi
  • Obsługa posprzedażowa klientów telefoniczna i mailowa (przekazywanie informacji na temat: poprawności zlecenia, terminów dostaw, płatności wg opracowanych szablonów)
  • Uzupełnianie bazy danych po kontakcie z klientem
  • Obsługa zamówień w systemie operacyjnym

Twoje kwalifikacje:

  • Dobra znajomość języka francuskiego oraz gotowość do dalszej nauki i zdobywanie nowych kompetencji w tym obszarze
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomości pakietu MS Office,
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza