PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Administracja biurowa

Wyświetleń: 2 (unikalne: 2)

Region: Lubuskie
Nazwa firmy: Steinpol Central Services Sp. z o.o.
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: brak

Steinpol Central Services  oferuje  zatrudnienie w dziale  obsługi klienta na stanowisku:

Twoje zadania:

  • Obsługa realizacji, aktualizacji i monitoringu zamówień oraz dostaw,
  • Dążenie do budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Uczestnictwo w realizacji projektów międzynarodowych

Twoje kwalifikacje:

  • Bardzo dobra  znajomość języka:  j. niemieckiego
  • Warunkiem koniecznym jest znajomość języka polskiego
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • Wysokich zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza