PRACOWNIK DZIAŁU INWESTYCJI

Budownictwo

Wyświetleń: 2 (unikalne: 2)

Region: Mazowieckie Warszawa
Nazwa firmy: BARC WARSZAWA S A
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: brak

Doświadczona firma deweloperska działająca na rynku warszawskim od  25 lat. Specjalnością firmy jest budowa i sprzedaż budynków mieszkalnych wielorodzinnych.

Spółka do swojego biura poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie przedmiarów robót, ofertowanie, analiza zebranych ofert,  negocjacje z  Wykonawcami.
  • Obsługa posprzedażowa klientów w ramach rękojmi i gwarancji (usterki lokatorskie).
  • Nadzorowanie odbiorów technicznych lokali.
  • Prowadzenie korespondencji ze wspólnotami mieszkaniowymi.
  • Pomoc w uzyskiwaniu decyzji o pozwoleniu na budowę, warunkach zabudowy oraz wszelkich niezbędnych pozwoleń i decyzji związanych z procesem inwestycyjnym.
  • Przygotowywanie wniosków, pism w postępowaniach administracyjnych.
  • Wsparcie w prowadzeniu archiwum dokumentacji projektowych oraz technicznych związanych z realizacją robót budowlanych,
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji odbiorowej / powykonawczej,
  • Administrowanie powierzchnią użytkową i mieszkaniową (umowy z Najemcami, zawieranie, rozliczanie,  obsługa oraz drobne naprawy).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane lub pokrewne,
  • Umiejętność komunikacji, prowadzenia dialogu z Klientami oraz Wykonawcami,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość,
  • Obsługa pakietu MS Office, AutoCad, MS Project, CRM,
  • Znajomość ustaw i rozporządzeń - Prawo budowlane, Warunki techniczne, Kodeks Postępowania Administracyjnego będzie dodatkowym atutem,
  • Zainteresowania związane z informatyką mile widziane.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Pracę w ścisłym centrum Warszawy w godzinach 8:00-16:00,
  • Miłą atmosferę.

Damy możliwość rozwoju również osobom z krótkim doświadczeniem oraz studentom ostatnich lat wydziałów związanych z budownictwem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz wskazaniem oczekiwań finansowych w terminie do 13.03.2020r.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.