Pracownik Serwisu Sprzątającego

Praca fizyczna

Wyświetleń: 2 (unikalne: 2)

Region: Dolnośląskie Wrocław
Nazwa firmy: Dussmann Polska Sp. z o.o.
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: netto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalne doświadczenie: brak

Miejsce pracy: Obiekt biurowy, Wrocław, ul. Sucha

Oferujemy:

  • Pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach: 06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00 polegającą na sprzątaniu części wspólnych w obiekcie biurowym we Wrocławiu,
  • Stawkę 17,00 brutto/godzina.

Oczekujemy:

  • Zaangażowania w pracę i chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zadania:

  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem usług czystości na obiekcie biurowym.

Zatrudnimy również osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami:
Nr tel.: 601-492-467 / 576-258-884