Specjalista ds. pozyskiwania klientów

Sprzedaż > IT / Telekomunikacja

Wyświetleń: 1 (unikalne: 1)

Region: Wielkopolskie
Nazwa firmy: SILVERHAND
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: brutto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalny poziom wykształcenia: wyższe
Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwaniu klientów posiadających wolne środki finansowe i chcących skutecznie pomnożyć posiadany kapitał (MŚP, klienci indywidualni)
  • profesjonalna obsługa klienta - prezentowanie oferty firmy na bezpośrednich spotkania z klientem
  • rozpoznawanie i realizowanie potrzeb klientów poprzez proponowanie pomnażania kapitału po przez inwestycje w znane i dobrze prosperujące przedsiębiorstwa, które poszukują źródeł finansowania
  • podtrzmywanie długofalowych relacji z obecnymi i budowanie relacji z nowymi klientami
  • kompleksowa obsług klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości
  • bieżące monitorowanie efektywności działań związanych z pozyskaniem i utrzymaniem klienta, a także terminowe raportowanie wykonanych działań zgodne z wymogami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi klienta branży finansowej (bankowość, ubezpieczenia, inwestycje)
  • umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji z klientami
  • nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • inicjatywa i elastyczność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta z segmentu premium oraz wiedza z zakresu produktów i usług bankowych, w tym szczególnie produktów inwestycyjnych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na polskich warunkach - umowa B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i nagrody za dodatkowe osiągnięcia
  • komfortowe środowisko pracy
  • praca w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia umożliwiające zdobycie bądź poszerzanie umiejętności
  • przyjazną atmosferą oraz wsparcie zespołu
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego  -możliwość zbudowania i poprowadzenie własnego zespołu specjalistów!
  • respektowane prawo do urlopu