Cloud Engineer

IT - Administracja

Wyświetleń: 2 (unikalne: 2)

Region: Łódzkie Łódź
Nazwa firmy: SILVERHAND
Rodzaj pracy: Pełny etat
Wynagrodzenie od: 11600.00
Waluta wynagrodzenia:
Typ wynagrodzenia: brutto
Okres wynagrodzenia: miesiąc
Minimalny poziom wykształcenia: wyższe
Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, która w swoim zakresie obejmuje działalność produkcyjną.

Opis stanowiska:

  • wsparcie IaaS (infrastruktura jako usługa)
  • rozwiązania PaaS (Platform as a Service), SaaS (Software as a Service) oparte głównie na Amazon Web Services i Microsoft Azure
  • automatyzacja za pomocą narzędzi DevOps (Terraform, Chef, Github, Python, Cloudchecker, Datadog itp.)
  • bezpieczne zintegrowanie tych technologii i rozwiązań z istniejącym środowiskiem chmurowym, głównie w Amazon Web Service
  • zapewnienie wytycznych i doradztwo dla biznesu w zakresie tych technologii oraz wesprze liderów projektów podczas planowania projektów oprogramowania w chmurze
  • opracowanie, zaprojektowanie utrzymanie metodologii dostarczania chmury, ramy zarządzania i standardy bezpieczeństwa w tym obszarze.
  • opracowanie i wdrożenie od podstaw architektury i infrastruktury systemu zarządzania procesami w chmurze
  • projektowanie i wdrażanie globalnych rozwiązań IT

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia w Cloud Automation jako DevOps lub Developer
  • 2 lata doświadczenia w pracy z infrastrukturą onsite hosting
  • 2 lata doświadczenia w obszarze developerskim (Python, Ruby, Terraforms, Chef, Puppet, Ansible)
  • udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu wielkoskalowych projektów IT
  • znajomość procedur dotyczących bezpieczeństwa informacji PCI DSS, SOC-1 i 2, ISO 27001, RODO
  • znajomość metodologii zarządzania projektami - Prince2
  • znajomość platformy ServiceNow
  • znajomość cyklu wytwarzania oprogramowania - SDLC(Software Development Life Cycle
  • preferowane wykształcenie kierunkowe-techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - konieczna do codziennej komunikacji w firmie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na polskich warunkach - umowa o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie do 11 600 zł brutto na umowie o pracę
  • możliwa całkowita praca zdalna
  • początek pracy od 7:00 do 9.00
  • możliwe wsparcie przy relokacji
  • Multisport,
  • Medicover
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • dofinansowanie  kursów językowych