Mechanik Naprawy Autobusów

[Dam pracę] Inne > Inne

Wyświetleń: 16 (unikalne: 15)

Dodane przez: Joli001
Region: Małopolskie Kraków
Adres: Kraków, Polska
Telefon: pokaż numer telefonu...
E-mail: pokaż adres email...
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Rodzaj pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane doświadczenie

Oczekujemy:

  • doświadczenia w naprawach mechanicznych ciężarówek lub autobusów

  • wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej

  • dajemy możliwość przyuczenia do pracy na ww. stanowisku, pod warunkiem posiadania wiedzy fachowej

  • prawa jazdy kat.B

  • wykształcenia zawodowego

  • komunikatywnego języka polskiego

Obowiązki:

    • naprawa autobusów miejskich w warsztacie

    • usuwanie usterek autobusów na trasie w ramach pogotowia technicznego

    • kontrola stanu zużycia części mechanicznych

    • naprawy z użyciem części zamiennych i podzespołów

Oferujemy:

    • umowa o pracę

    • wynagrodzenie składające się z podstawy + premii regulowanych

    • niezbędne narzędzia pracy oraz ubranie robocze

    • pakiet medyczny w firmie POLMED z nielimitowanym dostępem do specjalistów

captcha